Увага! Продовження призупинення навчального процесу!

03-02-2020

У зв’язку з великою динамікою росту, з метою стримування росту захворюваності на грип та ГРВІ, недопущення епідемічних ускладнень захворюваності серед працівників та учнів закладів освіти міської ради, 03.02.2020 р. на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови, начальника Фонду комунального майна міської ради Олександра Ольшанського та за участі заступника міського голови, начальника відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування міської ради Ірини Степаненко прийнято рішення продовжити призупинення навчального процесу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах відділу освіти Сєвєродонецької міської ради з 03.02.2020 р. по 07.02.2020р. включно.