Урочисте вшанування ще одної сім’ї сєвєродончан, в якій народилась двійня

09-11-2020

Керівник військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецька Олександр Стрюк вшанував ще одну сім'ю сєвєродонечан, в якій народилась двійня, наголосивши на добрій традиції, що склалась у місті. Він побажав діточкам здоров'я, а батькам, щоб малюки зростали та радували їх.

Родині Світлани та Дмитра Ханзадєєвих вручили сертифікат на отримання матеріальної допомоги в сумі 10 000 грн.       В їх родині  народились хлопчик та дівчинка.

Одноразова матеріальна допомога при народженні в сім’ї двійні, трійні або більшої кількості дітей надається другий рік поспіль за рахунок коштів міського бюджету у відповідності до Комплексної міської цільової програми “Турбота” .

У 2020 році сертифікати на отримання матеріальної допомоги в сумі 10 000 грн. вже отримали 10 родин.

У 2019 році  сертифікати отримали 8 родин.