У зв’язку з розповсюдженням неправдивої інформації у деяких ЗМІ Сєвєродонецька міська рада інформує:

19-10-2016

Після прийняття сесією міської ради рішення про припинення повноважень міського голови Казакова В.В. ця особа втратила посаду. Відповідно, втратила і право користування службовим приміщенням (кабінетом) в будівлі Сєвєродонецької міської ради. Таким чином, це службове приміщення є вільним та має використовуватись за призначенням, тобто для здійснення повноважень посадовими особами Сєвєродонецької міської ради.

Керуючись службовою необхідністю, секретар міської ради, в.о. міського голови І.М. Бутков видав розпорядження щодо закріплення службових кабінетів за заступниками міського голови.

На виконання цього рішення були проведені консультації зі спеціалістами правоохоронних органів. З урахуванням їх рекомендацій була створена комісія з числа працівників, що мають спеціальний допуск, яка зайшла в службове приміщення, опломбувала та вилучила з нього закритий металевий сейф, де зберігалася таємна документація, та передала його на зберігання старшому інспектору з питань мобілізаційної підготовки та спецроботи, про що складений відповідний акт.

В подальшому була сформована інвентаризаційна комісія, метою якої є визначення належності майна, що знаходиться у службовому приміщенні.

Але здійснити заплановане комісії не надається можливим, оскільки щоразу на початку її роботи на місце прибуває екс-мер Валентин Казаков з представниками поліції та перешкоджає її діяльності.

Після закінчення роботи інвентаризаційної комісії службове приміщення перейде в розпорядження заступника міського голови, за яким воно закріплене.

Відділ внутрішньої політики  та зв’язків з громадськістю міської ради