У Тернополі відкрили Гуманітарний хаб Сєвєродонецької міської ВЦА

06-10-2022

Сьогодні, 6 жовтня, у Тернополі відкрили Гуманітарний хаб Сєвєродонецької міської ВЦА для ВПО Луганщини, які через широкомасштабну збройну російську агресію були вимушені покинути свої домівки.

Головною метою локації є підтримка внутрішньо переміщених осіб  з окупованих територій Луганської області. Вони зможуть отримувати гуманітарну допомогу та професійні поради з питань пошуку роботи й працевлаштування, медичні, юридичні та психологічні консультації, а також допомогу в розв'язанні важливих питань.

Начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш зазначив, що відкриття у Тернополі такого осередку  стане потужним кроком у співпраці Тернопільської та Луганської областей, а також безпосередньо Тернопільської та Сєвєродонецької міських територіальних громад.

"Переселенці, які проживають у Тернополі та у ближніх населених пунктах, можуть отримати допомогу безпосередньо в хабі. Розглядаються питання щодо надсилання гуманітарної допомоги поштою або можливого розвезення автотранспортом по віддалених громадах. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб люди почували себе в безпеці та мали усе необхідне", - сказав Володимир Труш.

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк підкреслив: "Сьогодні, завдяки допомозі наших щирих друзів з Тернопільщини ми відкриваємо гуманітарний хаб для сєвєродончан та луганчан, які евакуювалися та мешкають у Тернопільській області.Я вдячний Вам, шановний Володимире Любомировичу та Вашій команді за підтримку, а також висловлюю Вам подяку і від очільника Луганської області Сергія Гайдая.

Хочу зазначити, що головна мета нашого хабу – це підтримка луганчан, щоб вони могли отримувати гуманітарну допомогу та професійні поради з питань пошуку роботи і працевлаштування, медичні, юридичні та психологічні консультації, а також допомогу у вирішенні інших важливих питань та проблем.

Відкриття такого осередку для надання допомоги переселенцям із Луганщини є потужним кроком у співпраці Тернопільської та Луганської областей, простором для спілкування та підтримки.

Додам, що завдяки такому гуманітарному хабу нашої Сєвєродонецької міської громади у Дніпрі вже надано більше 21 тисяч гуманітарних наборів, як сєвєродончанам, так і всім евакуйованим мешканцям Луганщини".

Гуманітарний хаб Сєвєродонецької міської ВЦА для ВПО Луганщини в Тернополі знаходиться за адресою: вулиця Грушевського, 5А.

Світлини: ]]>https://oda.te.gov.ua/]]>

Средняя: 5 (3 оценок)