У Сєвєродонецьку з нагоди Дня захисників та захисниць України поклали квіти до пам’ятника Олександру Радієвському

14-10-2021

Зранку 14 жовтня урочисті заходи з нагоди Дня захисників та захисниць України у Сєвєродонецьку розпочалися з мітингу біля пам’ятника справжнього героя та борця за незалежність України - генерал-майора Національної гвардії України Олександра Віталійовича Радієвського, який виконав свій конституційний обов’язок захисту Вітчизни ціною свого життя.

Голова Луганської обласної державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай звернувся до присутніх: «Шановні друзі! Сьогодні ми відзначаємо дуже важливе для нас свято – День захисників та захисниць України! Я хочу подякувати кожному захиснику і захисниці України, кожному добровольцю, кожному волонтеру! І саме зараз, так само, на передовій вони захищають нас від російської збройної агресії проти України. Низько хотів би вклонитись кожному захиснику і захисниці. Ми сьогодні вшановуємо і пам’ять, на жаль, загиблих Героїв України і пишаємось кожним, хто щодня робить все можливе для нашої перемоги! Я ще раз вітаю всіх зі святом! Слава кожній захисниці і кожному захиснику України! І слава Україні!»

Слова вдячності та щирі вітання захисникам і захисницям України висловив керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк: «Шановна громада! Шановні друзі! Вітаю вас з таким величними святами! Вони дуже символічні – сьогодні день Покрови Святої Богородиці, День Українського козацтва, День захисників та захисниць України! Ваша служба – це запорука нашого сталого розвитку, нашого майбутнього. Сьогодні ми вітаємо наших воїнів, і ми вшановуємо тих, хто склав своє життя, ветеранів та добровольців, які захищали наш суверенітет і незалежність та створили нам дорогу у майбутнє! Ще раз зі святом! Слава Україні!»

Творча учнівська молодь ЦДЮТ Сєвєродонецької міської територіальної громади з лампадками в руках представила літературно-віршовану композицію – подяку загиблими Героям України.

Присутні вшанували пам’ять загиблих за волю і незалежність Героїв України хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України Олександру Радієвському.

Більше світлин дивіться у фотоальбомі "]]>День захисників та захисниць України (Сєвєродонецьк 14.10.2021)]]>" за посиланням: ]]>https://www.facebook.com/media/set?vanity=radasever&set=a.4475114105918409]]>

Средняя: 5 (3 оценок)