У Сєвєродонецьку відбувся Випускний вечір

01-07-2021

30-го червня у Льодовому Палаці спорту для випускників 11-х класів відбувся Випускний вечір. Сєвєродонецьк проводжав у самостійну дорогу, яка називається дорослим життям, 620 випускників.

Міський традиційний захід, який об’єднує випускників усіх шкіл Сєвєродонецька, зібрав учорашніх одинадцятикласників, їх класних керівників і, звичайно ж, батьків і рідних.

Перед Льодовим Палацом було велелюдно. Громадський порядок забезпечували правоохоронці. Також до охорони та підтримки громадської безпеки завдяки спільній співпраці з Сєвєродонецької міською ВЦА долучився Луганський зональний відділ військової служи правопорядку.

На сонячному ґанку вишукані сукні та елегантні образи випускниць і випускників збирали на себе захоплені погляди перехожих.

Вітали випускників почесні гості: голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай та керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк.

«Я в першу чергу хотів би привітати всіх педагогів, які вклали у вас частинку своєї душі, свого життя! Я вітаю всіх батьків! Дякую вам за таку чудову молодь! І, безпосередньо, вас, молодь, я так само вітаю! Всі ви чудові! Я бажаю, щоб ви запам'ятали випускний - він обов'язково буде дивовижним. У вас попереду величезний шлях. Згодом хтось, можливо, буде на місці мера, можливо, хтось буде на місці міністрів або президентом. Дуже би хотілося, щоб ви досягли величезних висот. У нас найкраща країна! Ми найкращі в світі серед спортсменів, серед науковців, серед фахівців IT-сфери. В романі «Алхімік» Пауло Коельйо є такі слова:  «Коли ти чогось забажаєш дуже сильно, тоді весь Всесвіт допомагає тобі». От ми вірили в перемогу нашої збірної з футболу, і, дійсно, наша віра в нашу команду допомогла на останніх хвилинах. Ніколи не опускайте руки, навіть, коли розумієте, що щось не виходить! Вірю в вас! І, дай Боже, щоб кожна ваша ціль, кожна мета обов'язково втілилась у життя і, що головне, своєчасно!» - побажав Сергій Гайдай.

«Сьогодні дуже визначне свято у вашому житті. Нарешті завершився той етап життя, який називається дитинство. Попереду у вас доросле життя і досить складний вибір, як будувати своє життя, в якому напрямку рухатися. Але я впевнений, що всі ви повернетесь в своє рідне місто і докладете максимум зусиль для того, щоб воно процвітало, розвивалось і ставало краще. Бажаю вам досягнути тієї мети, якої ви у своєму житті прагнете!» - привітав випускників Олександр Стрюк.

Сказала привітальне слово та оголосила випускників, яких нагороджено золотими та срібними медалями, начальник Управління освіти Сєвєродонецької МВЦА Лариса Волченко.

Церемонію нагородження випускників-медалістів провели очільник Луганщини Сергій Гайдай та керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк.

Усього у 2021 році 56 медалістів: 36 золотих та 20 срібних.

Напутнє слово звучало від класних керівників випускних класів. Зі слів можна було відчути, що всі юнаки та дівчата пройшли крізь їх серце. Юнаки-випускники, піднявшись на сцену, вручили квіти класним керівникам, а присутні привітали педагогів бурхливими аплодисментами.

Оплески вдячності і любові дарували випускники найближчим людям - своїм батькам, які поруч пройшли весь шлях надбання знань, навчали дивитись у завтрашній день і бажати досягати більшого.

Потім настала черга особливого дзвоника, не схожого на жоден, який лунав протягом одинадцяти років, - черга Останнього дзвоника. Того самого, що символізує рубіж між дитинством і дорослим життям.

Ну і який же бал без музики і танців. Урочисто-святковий настрій глядачам дарували творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості та міського Палацу культури.

Більше фото за посиланням: ]]>https://www.facebook.com/radasever/posts/4159268400836316]]>