Ви тут:

У Сєвєродонецьку відбулись заходи до Дня партизанської слави

21-09-2018
Категорія: 

22 вересня Україна відзначає День партизанської слави. З нагоди цієї події у міській публічній бібліотеці напередодні на ветеранів чекав святковий концерт та урочистості.

Три з половиною тисячі жителів Луганщини брали участь у підпільній боротьбі. У Сєвєродонецьку поруч з нами жили і працювали шановані люди, які мали статус учасників партизанського та підпільного руху. Це Полницька Лариса Борисівна, Лозова Катерина Олександрівна, Коломієць Петро Кирилович, Остапенко-Кропивна Марія Іванівна, Волков Леонід Миколайович, Мельник Єфросинія Іванівна. І хоча сьогодні їх уже немає серед живих, День партизанської слави існує багато в чому завдяки цим незламним людям і є пам'яттю тим, хто, не шкодуючи життів, наближав перемогу.

Сердечно привітав присутніх від імені народного депутата України Сергія Шахова, від міського голови Валентина Казакова перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв:

«Фронтовики, учасники партизанського руху, трудівники тилу заплатили неймовірно високу ціну за перемогу, і саме на прикладах героїзму партизан і підпільників, їх самовідданості - має виховуватися патріотизм нації, любов до своєї землі і вірність обов'язку. Відданість наших партизан своїй країні - це безцінний приклад для нашої сучасної молоді. Величезне спасибі нашим ветеранам, нашим партизанам за цю перемогу!»

Вшанували пам’ять учасників партизанського руху та загиблих солдатів хвилиною мовчання.

День партизанської слави продовжився покладанням квітів до братської могили на Меморіалі Слави.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)
496
0