У Сєвєродонецьку відбулась традиційна хода вишиванок

21-05-2021

Вишиванковою ходою у Сєвєродонецьку 20 травня відсвяткували День вишиванки.

Близько сотні учасників в уквітчаному візерунками вбранні традиційно рушили від площі Миру до міського Палацу культури. До участі міг долучитися кожен.

У колоні можна було побачити безліч неповторних українських вишивок і фасонів вбрання.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк привітав присутніх з Днем вишиванки та нагадав: «Вишиванка є символом нашої української духовності. Вишиванка передається з поколінні в покоління і є основним оберігом, який створила мати, створила дружина, створила бабуся. Надзвичайно приємно, що і Сєвєродонецьк сьогодні майорить та квітне вишиванками. Бажаю всім нам миру, щастя, здоров’я, благополуччя, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!»

Святкування продовжилась урочистими заходами. Концертні номери дарували творчі колективи міського Палацу культури, СДЮК «Юність», Центру дитячо-юнацької творчості та навіть з Сиротиного. Дуже колоритні та автентичні образи виконавців і танцівників якнайкраще пасували до тематичного дня.