У Сєвєродонецьку щиро та урочисто вітали захисників з нагоди Дня Збройних Сил України (+ НОВІ ФОТО)

06-12-2021

Упродовж дня 6 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України у Сєвєродонецькій міській територіальній громаді відбувалася низка святкових урочистих заходів та вшанування наших захисників.

За бездоганне виконання військового та службового обов’язків, завдань щодо захисту суверенітету і територіальної цілісності України, виявлені при цьому доблесть і честь та з нагоди Дня Збройних Сил України розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка 94 військовослужбовців військових частин, які розташовані на території області та захищають мир і спокій мирного населення від російських окупантів, нагороджено відзнаками, цінними подарунками, годинниками з символікою міста Сєвєродонецька, грамотами та подяками.

Так, з самого ранку заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Верховська завітала до військових частин, які розташовані на території Борівського, Боровеньського та Чабанівського старостинських округів, де поздоровила захисників, які забезпечують оборону України, її недоторканність і територіальну цілісність зі святом та вручила грамоти, подяки та цінні подарунки.

В 10:30 за участю керівництва області та міста, командування та військовослужбовців частин Збройних Сил України, представників правоохоронних структур та громадськості відбулося покладання квітів до пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України Олександру Радієвському.

По завершенню покладання в Луганському обласному музично-драматичному театрі відбулося поздоровлення та нагородження захисників, а також влаштовано святковий урочистий концерт, який підготовлено силами обласних та міських творчих колективів.

Військовослужбовці подякували громадянам України за всенародну підтримку, а особливо відмітили волонтерів, у яких напередодні було свято.

Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих за незалежність та територіальну цілісність нашої Держави.

В Луганському обласному музично-драматичному театрі глядачам була також представлена виставка переможців Луганського обласного конкурсу дитячих робіт «Захисники України».

Продовжилося привітання захисників України і в другій половині дня - в Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації її керівник Олександр Стрюк разом з своїм першим заступником Ігорем Робочим зустрівся з військовослужбовцями.

«Шановні військовослужбовці, дозвольте привітати вас з нагоди 30-ти річчя наших збройних сил та побажати вам миру, добра, добробуту, успіхів у службі і досягненні тих завдань, які вам ставить наша Держава. Бажаю всім виконувати завдання, повертатися здоровими та неушкодженими і щоб у ваших сім’ях було благополуччя, мир та злагода!» - звернувся до присутніх керманич міської територіальної громади.

З нагоди свят - Дня Збройних Сил України та 30-ї річниці Збройних Сил України Олександр Стрюк та Ігор Робочий вручили воїнам  цінні подарунки - годинники з символікою міста Сєвєродонецька, грамоти та подяки.

Средняя: 5 (4 оценок)