Ви тут:

У Сєвєродонецьку Сергій Гайдай та Олександр Стрюк привітали випускників

31-05-2021
Категорія: 

Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай та керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк прийняли участь в урочистій церемонії свята Останнього дзвінка для випускників 11-х класів Сєвєродонецького навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Сергій Гайдай звернувся до присутніх: «Для мене сьогодні дуже почесна місія – знаходитись тут. В 1981 році саме в цю школу я пішов у перший клас. І поки ми жили в Сєвєродонецьку – я тут навчався. Шановні випускники, ми всі були на вашому місці. Тож без пафосу зазначу - майбутнє країни залежить від вас. За територією школи починається нове життя. І воно, повірте мені, не таке комфортне, як тут у школі. Але якщо ви будете вірити в свою мету та в себе – все у вас вийде. Батькам же я хочу побажати щоб ваші діти-випускники стали більш успішними ніж ви. Дякую вам та дякую вчителям, які вклали частинку себе в дітей. Випускники - не зрадьте їх. Нехай щастить і бути добру!»

«Шановні випускники, батьки та вчителі! Хочу привітати вас із завершенням шкільного навчання. Попереду у вас дуже відповідальні кроки: ЗНО та вступна кампанія. Бажаю вам успіхів, сил та наснаги! Зі святом!», - додав Олександр Стрюк.

Привітали випускників і начальник управління освіти Лариса Волченко, директор навчального закладу Людмила Свергунова, вчителі, батьки та школярі початкових класів.

Найактивніших та найкращих випускників було нагороджено почесними грамотами.

Попрощалися випускники зі школою чудовим вальсом, а на завершення для них пролунав останній дзвоник.

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (3 оценок)
741
0