У Сєвєродонецьку розпочалася першість Луганської області з тенісу

15-03-2021

15 березня в КДЮСШ1 м.Сєвєродонецька - Палаці тенісу (вул. Федоренка, 33 а) та тенісних кортах (вул. Вілєсова, 4 а) - розпочалася першість Луганської області з тенісу.

На відкриття першості завітала в.о. заступника керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ірина Степаненко.

«Мені дуже приємно відкривати ваші змагання. Передаю вам вітання від керівництва Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації. Ви - наймолодші учасники першості, і сьогоднішній турнір – це старт спортивної кар’єри, можливо, на все ваше життя. Тому в сьогоднішній сонячний весняний день бажаю вам, щоб таких днів у вашому житті було якнайбільше і вони супроводжувалися вашими успіхами у великому спорті. Як мені сказали, сьогоднішні змагання проводяться вперше в Луганській області для таких юних хлопчиків та дівчаток. Тому бажаю вам успіху та, найголовніше, – щоб у вас температура завжди була 36,6, щоб ніякий короновірус був вам нестрашний та щоб вас завжди супроводжувало везіння! Успіхів вам та перемог!» - звернулася до учасників змагань Ірина Степаненко.

Слід зазначити, що змагання відбуваються в обмеженому режимі: без глядачів, групами не більше 10 спортсменів у приміщенні та з посиленим дотриманням інших санітарно-епідеміологічних карантинних обмежень.

Змагання будуть проходити упродовж декількох днів – нагородження переможців відбудеться в четвер-п’ятницю цього тижня. Про результати змагань буде повідомлено на нашому сайті.