У Сєвєродонецьку пройшов «Бібліо-велопробіг»

12-09-2016

11 вересня в Сєвєродонецьку відбувся «Бібліо-велопробіг».
Захід полягав в тому, що його учасники в супроводі поліції проїхалися на велосипедах центральними вулицями міста. На найбільш жвавих ділянках руху колона зупинялася, і правоохоронці розповідали велосипедистам про те, як правильно поводитися на дорозі в кожному конкретному випадку.

Почався маршрут з бібліотеки ім. Й. Курлата. Під час пробігу учасники заїжджали в інші бібліотеки, де їм розповідали про правила дорожнього руху.

Захід пройшов в рамках проведення «Тижня знань правил дорожнього руху» і програми «Патрульна поліція і громадськість». Організатором виступив колектив бібліотеки ім. Й. Курлата спільно з Управлінням патрульної поліції в містах Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне. Тимчасово виконуючий обов'язки прес-офіцера цього відомства Катерина Куян розповіла про унікальність цього заходу.

«Відбувається «Бібліо-велопробіг»в рамках програми під умовною назвою «Патрульна поліція і громадськість» з метою привернути увагу до правил безпеки на дорозі серед велосипедистів, - каже Катерина. - Унікальність заходу полягає в тому, що на кожному з перехресть буде зупинка, і організатори заходу будуть розповідати про те, як необхідно дотримуватися правил дорожнього руху ».

Кінцевою точкою маршруту учасників «Бібліо-велопробігу» став сквер ім. М. Гоголя. Там організатори провели для учасників акції вікторини та конкурси на тему ПДР, а в кінці подарували невеликі книжечки з Правилами дорожнього руху.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради