У Сєвєродонецьку привітали військових та волонтерів

04-12-2020

4 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера, в Сєвєродонецькому міському Палаці культури відбулися урочистості для тих, хто захищає територію нашої країни від ворогів та піклується про безпеку й зміцнення обороноздатності Української держави, а також займається волонтерською діяльністю.

Заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Максим Черевко висловив слова щирої вдячності військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Збройних Сил за патріотизм, професіоналізм і самовіддану службу на благо України та подякував тим, хто сьогодні несе військову службу на передовій та тим, хто зміцнює обороноздатність України. Також він висловив подяку волонтерам за людяність та безкорисливу працю.

За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, глибоке розуміння відповідальності за справу збереження миру і спокою та з нагоди Дня Збройних Сил України Максим Черевко вручив грамоти військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк Луганської області та цінні подарунки найкращим військовослужбовцям Стрілецького батальйону військової частини 3035 Національної гвардії України, Сєвєродонецького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Оперативно-тактичного угруповання «Північ», а також військових частин А0206, А7284 та А0536.

Крім того, за активну життєву позицію, небайдужість, прагнення допомагати людям та волонтерську допомогу постраждалим внаслідок масштабних пожеж на Луганщині Грамотами військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк Луганської області та цінними подарунками нагороджено волонтерів Марину Мирошниченко, Катерину Солодку, Олену Лихареву та Тамару Тоцьку.

Після урочистої церемонії нагородження для військових та волонтерів була представлена святкова концертна програма. Її підготували творчі колективи Сєвєродонецького міського Палацу культури та Центру дитячої та юнацької творчості.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере