У Сєвєродонецькому ЦНАПі встановлено чергову станцію з видачі паспортів

18-12-2019

У Центрі надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку (далі - ЦНАП) встановлено третю станцію з видачі паспортів громадянина України з безконтактним електронним носієм та паспортів громадянина України з безконтактним електронним носієм для виїзду за кордон.

Станція була придбана Сєвєродонецькою міською радою за співфінансуванням (50х50%) із Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Загальна вартість станції складає 193878 грн.

18 грудня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук разом з заступником міського голови Олексієм Свєтіковим та представником Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Анастасією Овсянніковою оглянув, як надаються послуги з видачі паспортів та як облаштовано станцію.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук з приводу відкриття станції наголосив: «Відкриття третьої робочої станції дозволяє суттєво прискорити процес видачі паспортів. Дві станції працюють на реєстрацію, а нова – виключно на видачу паспортів. Крім того, найближчим часом у нас буде нова послуга з отримання посвідчення водія та техпаспорту. Обладнання вже є. Проходить процес його монтажу. Плануємо забезпечити для нашого населення й отримання більшості різних довідок безпосередньо у ЦНАПі, а не витрачати час на ходіння по різних інстанціях. Вводимо в ЦНАПі та взагалі в міській раді, її виконавчих підрозділах і комунальних підприємствах електронний документообіг. Ми повинні зробити для наших людей максимально сприятливі європейські норми обслуговування та отримання послуг».

Пані Анастасія Овсяннікова зазначила: «Дякую, що Сєвєродонецька міська рада прийняла участь у програмі з встановлення таких станцій. Для нашого міністерства їх відкриття дуже важливе – ми також хочемо максимально покращити рівень надання послуг населенню».

Начальник Сєвєродонецького ЦНАПу Олена Єлісєєва в свою чергу підкреслила, що встановлення нового обладнання значно скоротить черги заявників, заощадить їх час та підвищить якість надання адміністративних послуг у закладі.

Средняя: 5 (2 оценок)