Ви тут:

У селищі Воронове вшанували загиблих від минулорічної пожежі

30-09-2021
Категорія: 

30 жовтня перший заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації, підполковник Ігор Робочий, заступник керівника Ірина Степаненко, помічник народного депутата України Олексія Кузнєцова Юрій Шверк, заступник командира з морально-психологічного забезпечення ОТУ «Північ», полковник Ярослав Пистун, староста Сиротинського старостинського округу Дмитро Комишан та місцеві волонтери в річницю трагедії поклали квіти до пам'ятного знаку жителям селища Воронове, які загинули в результаті масштабної минулорічної пожежі.

На прохання мешканців населеного пункту пам’ятний знак нещодавно за підтримки народних депутатів та меценатів встановили і відкрили біля православної каплиці, що стоїть на місці згарища – як пам’ять про ті страшні події.

На пам'ятному знаку викарбувані імена жителів селища Воронове - загиблих від вогню під час масштабної лісової пожежі 30 вересня 2020 - четверо з них загинули в ніч з 30 вересня на 1 жовтня, ще один помер через 18 днів від опіків в Харкові:

Шушулкова Валентина, 1936 р.н.;

Закусило Лідія, 1944 р.н.;

Алексєєв Віктор, 1948 р.н.;

Золочевський Микола, 1954 р.н.;

Чумак Любов, 1956 р.н..

Місцева волонтер та ініціатор встановлення каплиці та пам’ятного знаку загиблим землякам Марина Мирошниченко, як свідок пожежі, розповіла присутнім про її ліквідацію, надану та очікувану допомогу, а також про нещодавностворену місцевими дітлахами при каплиці вільнодоступну мінібібліотеку. Окремо пані Марина подякувала присутнім від імені мешканців Воронового за увагу та допомогу.

Перший заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації, підполковник Ігор Робочий наголосив, що влада і надалі буде надавати всіляку підтримку погорільцям та запропонував розглянути ідею створення в селищі Воронове під відкритим небом музею Пам’яті загиблих від пожеж на Луганщині у 2020 році.  

В релігійних закладах Сєвєродонецької міської територіальної громади відбудуться панахиди та молебні за загиблими від масштабних пожеж.

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
226
0