У Льодовому Палаці спорту набуває розвитку сучасне п'ятиборство

24-01-2020

Сучасне п'ятиборство - це олімпійський вид спорту. З 1912 року він входить до програми сучасних Олімпійських ігор. Включає змагання з п'яти дисциплін: фехтування, плавання, конкуру та бігу зі стрільбою, які об'єднані в фінальну частину п'ятиборства - Laser-Run (лазер ран) – стрільба з лазерного пістолета по лазерній мішені.

У Сєвєродонецьку секцію п’ятиборства – для  нашого міста зовсім нового виду спорту - відкрито у вересні 2019 року у Льодовому Палаці спорту на базі КДЮСШ-4 - наймолодшої спортивної школи міста. Тим більше, що за рішенням сесії по ініціативі депутатської групи «Сєвєродончани» до КДЮСШ-4 належить і басейн, розташований по вулиці Гоголя у колегіумі.

Тож, тренування з п’ятиборства тривають й у басейні КДЮСШ-4, й у Льодовому. Щодо конкуру – то тренування проходять у Метьолкіному.

Під час чергового тренування з фехтування директор КДЮСШ-4 Сергій Чумак розповів про відновлення різноманітних видів спорту на базі Льодового Палацу:

«У нас працюють секції волейболу, карате, плавання, спортивних танців, футзалу, шахів. Плануємо відкрити секцію більярду - є багато охочих дітей. Що стосується п'ятиборства, то ми хочемо розвивати цей олімпійський вид спорту у Сєвєродонецьку і досягти у цьому певних успіхів на змаганнях різного рівня. З тренерським складом нам поталанило - у нас є два чудових тренери. Велике спасибі Сєвєродонецькій міській раді та команді Ігоря Буткова, що в минулому році вдалося закупити за кошти міського бюджету повне фехтувальне екіпірування, мішені, лазерні пістолети та інше. Інвентар досить дорогий, але завдяки депутатській групі «Сєвєродончани» і її керівнику Ігорю Буткову придбано основне знаряддя, з яким можна починати займатися на рівні».

Василь Дрожжин, тренер сучасного п'ятиборства КДЮСШ-4, розповів про те, як відбуваються тренування і яких результатів очікувати найближчим часом: «Ми організували секцію на початку вересня. Зараз у нас близько 100-120 дітей, які вже займаються. Поки ми тільки розвиваємося, дуже багато роботи. Велике спасибі всім за те, що спортсмени можуть плідно займатися і тренуватися. Я радий, що дітям це подобається. Дітей дуже багато. Ми хочемо розвивати цей вид спорту в Сєвєродонецьку».

За словами тренера, вже найближчим часом перші вихованці можуть взяти участь у всеукраїнських змаганнях, тому що для кожного спортсмена - участь в змаганнях - це шлях до розвитку.