У казковому містечку відбулись гуляння з щедрівками і рядженими

14-01-2020

Вже стало доброю традицією Сєвєродонецької міської ради влаштовувати для городян новорічно-різдвяні театралізовані дійства, ігрові і танцювальні конкурси, номери та урочистості. 13 січня у казковому містечку на площі біля міського Палацу культури з концертом і розвагами святкували Щедрий вечір.

Під тематичні пісні творчі колективи міського Плацу культури разом з щедрівниками та рядженими почали такі знайомі всім рядки «Добрий вечір, тобі, пане господарю»…

На свято завжди запрошували гостей та щиро їх зустрічали. Почесними гостями заходу стали в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, заступник міського голови Ірина Степаненко, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко, голова Борівської селищної ради Лідія Афанасьєва, голова Сиротинської селищної ради Василь Попов, голова Боровеньківської сільської ради Олена Середа, голова Чабанівської сільської ради – Олександр Кочерга, голова Єпіфанівської сільської ради – Наталія Островерхова.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук та депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко привітали від імені команди Ігоря Буткова зі святом і побажали здоров’я, щастя, достатку, миру.

Голова Єпіфанівської сільської ради Наталія Островерхова  привітала сєвєродончан зі святом Маланки від сільських голів та побажала процвітання сєвєродонецькій громаді.

Куди ж Щедрий вечір Маланки та й без кози! Ця тварина, яка символізує багатство та плодючість, подарувала увагу кожному, запросивши бажаючих співати, танцювати та в ігри грати.

Святковий вертеп у складі студентів Харківського осередку Української академії лідерства захопив дійством, сучасними костюмами та реквізитом. Феєричне театралізоване дійство занурює в далекі часи народження Спасителя. Вдячна публіка вкотре відчула магію різдвяних свят - дух давнього Українського Різдва.

У конкурсі щедрівок кожен намагався пригадати влучну та цікаву. Вікторини та аукціон від Маланки, хоровод, танцювальний раунд, ігри з піснями також вподобали найменші сєвєродончани. За участь найактивніші отримували подарунки від Сєвєродонецької міської ради.

Чарівний святковий настрій протягом вечора дарували колективи міського Палацу культури та Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «Юність».

Кликните по изображению для просмотра в полном размере