У гуманітарному хабі Сєвєродонецької громади у Дніпрі відбулися заходи до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

23-08-2023

23 серпня у гумантіраному хабі Сєвєродонецької громади у Дніпрі відбулися заходи до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Працівники хабу, Центру надання адміністративних послуг, Управління соцзахисту, відділів культури та капбудівництва Сєвєродонецької МВА влаштували патріотичний флешмоб з привітанням відвідувачів хабу  - мешканців Луганської області – з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України.

Для переселенців з Луганщини також проведено просвітницькі, виставкові, презентаційні заходи щодо виховання поваги до державних символів України.

Найменші відвідувачі охоче долучилися до творчості, адже синьо-жовті кольори – це кольори радості, сонячного літа, мирного неба та безкрайніх хліборобних полів, кольори героїзму та наближення Перемоги.

Средняя: 5 (3 оценок)