Туристські зорі

15-03-2019

14 березня у Центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відділу освіти Сєвєродонецької міської ради для учнів (вихованців) та працівників закладів освіти проведено відкритий міський конкурс туристської авторської пісні «Туристські зорі».

Метою конкурсу є розвиток пісенної самодіяльності в закладах освіти, залучення до неї якомога більшої кількості поціновувачів; популяризація пісенного мистецтва, формування в дітях компетентностей художньо-естетичного, освітньо-культурного та національно- патріотичного спрямування.

В цьому році конкурс туристської пісні поєднався з Днем українського добровольця і тому на захід запросили захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України від російської агресії – наших добровольців.

Цими поважними гостями стали:

Вадим Геннадійович Бут, сержант військового оркестру 53-ої окремої мобільної бригади, нині - диригент оркестру головного управління Національної Поліції в Луганській області, який був і членом журі Конкурсу;

Юрій Володимирович Ганенко, старшина військового оркестру 53-ої окремої мобільної бригади, нині - артист оркестру головного управління Національної Поліції в Луганській області;

Олександр Вікторович Мосьпан, сержант військового оркестру 53-ої окремої мобільної бригади, нині - артист оркестру головного управління Національної Поліції в Луганській області.

Конкурс проводився у номінаціях: «автори соло», «виконавці соло», «виконавці ансамбль».

Організатори і учасники заходу та запрошені почесні гості отримали надзвичайно позитивні емоції від рівня та майстерності конкурсантів.