Третій сучасний пішохідний перехід облаштовано у Сєвєродонецьку

25-09-2019

24 вересня завершено облаштування чергового сучасного пішохідного переходу – по вулиці Єгорова біля входу в багатопрофільну лікарню. Раніше аналогічні переходи були об лаштовані на вулиці Новікова (район ВПУ 92) та на шосе Будівельників (район будинку 5). Комунальне підприємство «Сєвєродонецьккомунсервіс» облаштувало на цих переходах кольорову «зебру»  (це не фарба, а пластик, вбудований в асфальтове покриття), та встановило світловідбиваючі катафоти, а підприємство «Сєвєродонецькліфт» встановило світлофор з мигаючим жовтим світлом та додаткове освітлення. Виглядають ці переходи цілком як у Європі.

Ці три пішохідні переходи є пілотним проектом, якщо вони добре відпрацюють зимовий період, то влітку 2020 року їх впровадження продовжиться. Перш за все, фахівці хочуть подивитися, як вплине на катафоти та пластикові «зебри» очищення вулиць від снігу та ожеледі.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере