ТОП-35. Рейтинг мерів найбільших міст України - Вячеслав Ткачук зайняв 9 місце

13-09-2019

Вячеслав Ткачук зайняв 9 місце із 35 у рейтингу міських голів найбільших міст України.

Щорічний рейтинг журналу  ]]>Кореспондент]]>.

З першого рейтингу міських голів минуло півтора року, за цей час багато що змінилося в політичному ландшафті країни.  Чому саме перші 35 міст? Чому не більше? Тому що в перших 35 містах населення становить від 100 тис. і більше.

І хто призери

Як і роком раніше, перше місце - за Києвом. Мер столиці - особлива позиція. Столиця - це місце, де вирішується багато чого в політичних баталіях. Фактично Київ - це своєрідна держава в державі.

Друге місце зайняв дніпровський мер Борис Філатов, який перемістився з третього місця на друге. Чому? Перш за все тому, що з другого на шосте місце пішов вінницький міський голова Сергій Моргунов, який позбувся колишньої підтримки в центрі.

На третє місце із сьомого перемістився Геннадій Кернес (Харків), що й зрозуміло - за минулий рік він зумів продемонструвати найвищий рівень непотоплюваності і сильні позиції в регіоні.

Не сильно улюблений у центрі Юрій Вілкул (Кривий Ріг) змінив шосте місце на четверте. Батьківщина президента, як не крути? Так, але ні: багатолюдне і дуже небідне місто металургів завжди займало міцні позиції в табелі про ранги. І вага його міського голови була вище, ніж у мерів більшості обласних центрів.

Владислав Атрошенко (Чернігів) зберіг своє п'яте місце: міцні зв'язки в столичних високих кабінетах, досить благополучна економіка сусіднього зі столицею обласного центру забезпечили стабільність.

Краматорський міський голова Андрій Панков піднявся з 12-го на сьоме місце - в принципі зрозуміло чому, адже це місто зараз де-факто грає роль обласного центру Донеччини.

Повернувся з опали одеський міський голова Геннадій Труханов, який злетів з 34-го на восьме місце. Експерти щедро відсипали йому балів з огляду на те, наскільки технічно і красиво він зберіг свою посаду, відбився від спроб кримінальних переслідувань і виявився цілком рукопожатним у коридорах нової центральної влади.

Валентина Казакова змінив на посту міського голови Сєвєродонецька В'ячеслав Ткачук - секретар міськради. І диво! Ткачук злетів на дев'яте місце з 22-го, на якому був рік тому Казаков.

Тернопільський міський голова Сергій Надал практично не змінив позицій - спустився на 10-е місце з дев'ятого за підсумками рейтингу-2018.

До слова, про в.о. - виконувачів обов'язки. За минулий рік були зміщені три мери. Так ось в останніх двох справи дещо гірші. Луцький в.о. мера Григорій Пустовіт змістився з восьмого на 22-е місце. А в Полтаві Олександр Шамота зайняв 26-е місце, після того як його попередник займав 15-е.

Кореспондент: ]]>ТОП 35. Рейтинг мерів українських міст]]>

Средняя: 5 (2 оценок)