Такого не покаже російська пропаганда: свіжі кадри реального Сєвєродонецька

14-08-2023

]]>Час Пік: Внаслідок злочинних дій російської армії тимчасово окупований Сєвєродонецьк Луганської області перетворився на руїни. Деякі райони взагалі неможливо впізнати.]]>

Відео починається зі в'їзду до міста. Звичайно, стела перефарбована в кольори російського триколору. А далі починається те, що цей триколор символізує - повне спустошення та розруха. Багатоповерхові будинки зазнали серйозних пошкоджень. Вони фактично непридатні для проживання. Примітно, що руїни не показують на пропагандистських відео із Сєвєродонецька, а вони є і їх багато. Серйозні відновлювальні роботи не проводяться, подекуди навіть завали залишаються лежати другий рік.

У місті пусто - ні людей, ні машин. Важко повірити, що в ньому колись вирувало життя.

За матеріалом: Час Пік - ]]>https://vchaspik.ua/ua/regiony/556783-takogo-ne-pokazhe-propaganda-svizh...]]>