Стосовно поширеної у ЗМІ інформації щодо захворювання на COVID-19 у Сєвєродонецьку

26-03-2020

Відділ охорони здоров'я Сєвєродонецької міської ради повідомляє, що діагноз щодо захворювання на коронавірус літньої мешканки Сєвєродонецька, встановлений учора, не є остаточним. Дійсно, китайська тест-система, яка напередодні надійшла у місто, дала позитивний результат на наявність вірусу, що викликає захворювання на COVID-19, проте надійність цього результату, на думку сєверодонецьких лікарів, не більше 15%. Зараз хвора ізольована у спеціалізоване відділення у Рубіжному, біологічний матеріал (кров) направлений до київської лабораторії на аналіз.

Ця жінка не була за кордоном. Більш того, вона тривалий час знаходилася у стаціонарі сєверодонецької лікарні з приводу зробленої їй операції з онкологічної хвороби. Тобто у відносній ізоляції.

Сєвєродонецька міська рада невідкладно буде проінформувати мешканців міста щодо цієї ситуації.

Средняя: 4 (2 оценок)