Спроба рейдерського захоплення Льодового Палацу спорту

27-11-2017

Нещодавно опубліковану інформацію щодо переоформлення права власності на будівлю Льодового Палацу спорту коментує Сєвєродонецький міський голова Валентин Васильович Казаков:

- Переоформлення права власності на будівлю Льодового Палацу можливе тільки за рішенням суду. Але Сєвєродонецькій міській раді не відомо про будь-яке рішення суду на цю тему. Навпаки, після тривалих судових спорів будівлю Льодового Палацу вирішено залишити у комунальній власності. Між КП «СТКЕ» та РВС банком дійсно існує іпотечний договір, і згідно цього договору дійсно необхідно заплатити 4,3 мільйони гривень тіла кредиту. Після призначення нового керівника КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» були відновлені переговори з банком щодо виплати кредиту. Але з’ясувалося, що фінансовій установі нецікаве отримання коштів. Натомість кредитор проводить консультації з нотаріусами щодо переоформлення права власності на Льодовий Палац, мотивуючи це тим, що він знаходиться в іпотеці, за договором якої існує заборгованість.

О 15.00 у четвер, 23 листопада, у Лисичанську нотаріус Козлов Юрій Вікторович, що є представником Луганської філії комунального підприємства «Реєстрація нерухомості та бізнесу» на підставі іпотечного договору засвідчив своїм нотаріальним підписом право власності РВС банку на будівлю Льодового Палацу спорту. Це є прямим порушенням норм законодавства, тому за моїм підписом були направлені листи до правоохоронних органів та подано заяву про злочин до Сєвєродонецької місцевої прокуратури. Також направлено скаргу у сфері державної реєстрації до Міністерства юстиції України.

Прокурор міста Сєвєродонецька Андрій Григорович Михайлюк повідомив, що за зверненням Сєвєродонецького міського голови внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42017131370000188 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 365-2 ч. 3 (зловживання повноваженнями особами, що надають публічні послуги - тяжкий злочин) за фактом здійснення перереєстрації права власності на будівлю Льодового Палацу спорту м. Сєвєродонецька, чим спричинено тяжкі наслідки інтересам територіальної громади м. Сєвєродонецька. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Інф. «СВ»