Спортивна мозаїка

10-11-2016

Легка атлетика
4 і 5 листопада у м. Бахмут проходив Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи Н. Ткаченко серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів. Сєвєродонецькі легкоатлети знову були одними з кращих і повернулися додому з медалями.
Олег Кукота став двічі чемпіоном – у бігу на 60 м та у бігу на 60 м з бар’єрами). Єлизавета Ляшенко визнана кращою в стрибках у довжину з результатом 4 м 97 см. Назарій Горобець посів перше місце в стрибках у довжину, показавши результат 5 м 02 см.
Також спортсменами були завойовані медалі різного ґатунку.
Спортсменів підготував тренер-викладач Микола Іванович Трембач.
Велоспорт
5 листопада у м. Кремінна відбувся І тур Кубка Луганської області з маунтенбайку. У змаганнях брали участь представники 5 команд області. Сєвєродонецькі спортсмени вкотре показали гарні результати. Павло Бондаренко став переможцем в індивідуальній гонці серед юнаків 2003-2004 р.н. Маргарита Краєва була першою серед дівчат 2005 р.н. Олександра Близнюк завоювала чемпіонський титул серед юніорок. Також 6 спортсменів привезли зі змагань срібні та бронзові медалі. Переможців підготували тренери-викладачі Євген Васильович Ігнатов та Андрій Леонідович Фурман.
Пауерліфтинг
5 листопада у м. Кремінна відбувся Кубок Луганської області з класичного пауерліфтингу, присвячений пам’яті Темура Юлдашева. У змаганнях взяли участь 70 спортсменів з Рубіжного, Сєвєродонецька, Попасної, Старобільська та Кремінної. У командному заліку сєвєродонецькі атлети посіли друге місце. В особистому заліку результати також дуже високі. Юрій Кочетов став переможцем змагань у ваговій категорії +120 кг, показавши результат 200 кг у присіді, 170 кг – у жимі лежачи та 230 кг – у тязі (загалом у сумі 600 кг). Ігор Хохлов став чемпіоном у ваговій категорії 105 кг, виконавши присід з 220 кг. У жимі лежачи він показав результат 160 кг, у тязі – 300 кг (сума триборства 680 кг). Юлія Григоренко посіла друге місце у в/к 63 кг з результатом 310 кг. Антон Коротун завоював третє місце у в/к 105 кг з результатом 535 кг. Володимир Рубленов став третім у в/к 66 кг з сумою 390 кг, Сергій Зябін – четвертим у в/к 105 кг з сумою триборства 520 кг, Тимофій Святной у в/к 74 кг – п’ятим з результатом 440 кг. Підготували спортсменів тренери Дмитро Михайлович Лобак і Микола Дмитрович Водєніков.