Спортивна мозаїка

07-06-2018

2 червня 2018 р. у м. Слов’янську відбувся відкритий чемпіонат міста з дзюдо  серед юнаків 2007-08, 2009-10 р.н. У змаганнях взяли участь дзюдоїсти Донецької, Луганської областей. Усього - понад 120 спортсменів.

Вихованці КДЮСШ-1 здобули 3 золоті медалі: Шевченко Микита (вагова категорія 29 кг), Величко  Матвій - 38 кг, Кісільов Олег - 42 кг. 1 срібну медаль - Ярошевич  Данило - 24 кг. 2 бронзові медалі - Тулінов Тимур (вагова категорія 38 кг) та Мартовицький  Олексій (вагова категорія 35 кг).

Тренер - Олександр Тарєльник.

З 01 по 03  червня 2018 р. в м. Одесі відбувся 16-й відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо «Кодокан». У змаганнях взяли участь дзюдоїсти Донецької, Луганської, Харківської, Одеської, Полтавської, Київської областей. Усього - понад 220 спортсменів.

Вихованець КДЮСШ  1 Бурков Матвій посів 3 місце.

Тренер Олександр Тарєльник.

З 27 травня  по 01 червня 2018 р. в м. Короліні-Бугас  відбувся  чемпіонат України з самбо.

Величко Максим посів 3 місце.

Тренер Олександр Тарєльник.

З 27 травня по 01 червня 2018 р. у м. Жовква відбувся Чемпіонат України з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2006 р.н.

Вихованка КДЮСШ 1 Матюніна Вероніка стала чемпіонкою в особистому, парному та змішаному розрядах.

Тренер Олександр Мінін.

З 26 травня по 03 червня 2018 р. у м. Києві відбувся Чемпіонат України з тенісу  серед юнаків та дівчат до 16 років.

Тенісистка Лисих Ірина стала чемпіонкою в одиночному розряді. Ірина в фіналі виграла у тенісистки з Дніпра з рахунком 6/0  7/6(5). У парному розряді Ірина посіла тільки 5 місце.

Тренер Максим Сєвєрченко.

З 01 по 03 червня 2018 р. в м. Кропивницке відбувся 2-й чемпіонат України зі скелелазіння серед вихованців позашкільних навчальних закладів.

У змаганнях взяли участь скелелази з Луганської, Кіровоградської, Донецької, Одеської, Харківської, Дніпропетровської та Полтавської областей. Усього - понад 100 спортсменів.

Вихованці КДЮСШ 1 Кисловський Станіслав та Макогон Юлія (тренер Тетяна Герасічкіна) у форматі лазіння на швидкість серед юнаків та дівчат 2005-2008 р.н. здобули 1 місця. Шутько Марк (тренер Максим Павлієнко) посів 2 місце. Краєва Маргарита - 3 місце (тренер Тетяна Герасічкіна).

У командних змаганнях на швидкість у віковій категорії 2007-08 р.н. команда КДЮСШ-1 (Абрамкін Микита та Макогон Юлія) посіла 1 місце.

У віковій категорії 2005-06 р.н. команда КДЮСШ 1 теж посіла 1 місце (Кисловський Стас та Александрова Єви).

З 28 по 31 травня 2018 р. в м. Херсоні відбулася відкрита першість ДТШ ВІКТОРІЯ  з тенісу. У змаганнях взяли участь тенісисти з Донецької, Луганської, Херсонської та Миколаївської областей.

Вихованка з КДЮСШ-1 Ібрагімова Каміла в одиночному розряді посіла 3 місце, обігравши в півфіналі тенісистку з Херсону. У парному розряді - 1 місце.

28-29.05.2018 р. в м. Кропивницькому проходив Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001р.н. та молодше. У змаганнях взяли участь 25 команд зі всієї України. Вихованець КДЮСШ-2 Тимур Василенко став п’ятим у стрибках у довжину з результатом 6 м 39 см.

Тренує спортсмена Микола Іванович Трембач.

03.06.2018 р. в м. Новопскові відбулися фінальні матчі чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2005-2006 р.н. У півфінальному матчі наші хлопці зустрілися з господарями поля. Артем Донченко та Кирило Кузьмицький змогли пробити оборону суперника та забити два м’ячі, які принесли команді перемогу та вихід до фіналу.

У фінальному матчі суперниками сєвєродончан стала команда з Марковки. Гра завершилася перемогою наших футболістів з великим відривом у рахунку – 4:1. Авторами переможних голів стали Кирило Кузьмицький, Артем Донченко та двічі Савелій Шостацький. Команда вихованців КДЮСШ 2 знову стала чемпіоном області.

Підготував юнаків Андрій Сергійович Микитченко.

Відділ молоді та спорту