Сила Нації – Сєвєродонецьк вітає захисників та захисниць України!

13-10-2021

13 жовтня у Сєвєродонецьку відбулися урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України – нагородження військовослужбовців та влаштований для них подарунок - мюзикл «Сила Нації» за мотивами повісті М. Гоголя «Тарас Бульба», який підготували талановиті артисти міського Палацу культури.

Вітав та нагороджував Захисників і Захисниць керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк.

«Доброго дня, шановні військовослужбовці! Дозвольте привітати вас з прийдешніми святами – з Днем захисника та захисниці України, з Днем Українського козацтва та святом Покрови Божої Матері! Ви несете службу в зоні ООС у складних умовах. Хочеться побажати вам нести її без втрат. Досягати тих завдань, які ставить перед вами ваше командування. Успішно, і ще раз повторю – без втрат! Хочу побажати вам здоров’я та мирного неба над головою і подякувати за те, що захищаєте нашу рідну Луганщину. Зі св’ятом вас! Слава Україні!», - звернувся до присутніх Олександр Сергійович.

За бездоганне виконання військового та службового обов’язків, виявлені при цьому доблесть і честь й з нагоди Дня захисників та захисниць України і Дня Українського козацтва Грамотами Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації та годинниками з символікою міста Сєвєродонецька нагороджені:

- капітан СОБОЛЬ Валерій Євгенійович, командир 7 окремої автомобільної санітарної роти військової частини А0206;

- полковник САДЛОВ Валентин Станіславович, начальник управління планування застосування військ штабу військової частини А4583 оперативно-тактичного угруповання «Північ»;

- полковник ПИСТУН Ярослав Миколайович, головний спеціаліст відділу морально-психологічного забезпечення військової частини А4583 оперативно-тактичного угруповання «Північ»;

- полковник БОНДАРЧУК Дмитро Леонідович, начальник відділу організації забезпечення матеріально - технічними засобами тилу логістики - заступник начальника тилу військової частини А4583 оперативно-тактичного угруповання «Північ»;

- полковник ЛАБЕНКО Олександр Іванович, начальник командного центру штабу військової частини А4583 оперативно-тактичного угруповання «Північ».

Також низку найкращих військовослужбовців нагороджено Грамотами Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

Присутні під час заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих за незалежність та територіальну цілісність України.

Мюзикл «Сила Нації»:

Більше світлин дивіться у фотоальбомі ]]>"Сила Нації! - нагородження Захисників (Сєвєродонецьк 13.10.2021)"]]> за посиланням: ]]>https://www.facebook.com/media/set/?vanity=radasever&set=a.4475040302592456]]>

Средняя: 5 (6 оценок)