Сєвєродонецький ліцей "КОЛЕГІУМ" отримав Подяку в рамках фестивалю "Назустріч Успіху"

01-11-2023

]]>Ліцей "КОЛЕГІУМ" міста Сєвєродонецька Луганської області отримав Подяку від Української федерації "Спорт заради розвитку" за активну участь у Всеукраїнській онлайн рухавці в рамках проведення фестивалю "Назустріч успіху", популяризацію рухової активності серед дітей та молоді.]]>

Організаторами Проєкту є Українська федерація «Спорт заради розвитку» спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Основною метою є допомога в інтеграції та адаптації дітей та батьків/опікунів серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та дітей з особливими освітніми потребами в місцеві громади засобами фізичного виховання та спорту з використанням концепції «Спорт заради розвитку».

У Всеукраїнській онлайн руханці брало участь 31 002 учні та 512 закладів освіти.

Вітаємо учнів та педагогічних працівників закладу з нагородою!

Ліцей "КОЛЕГІУМ" міста Сєвєродонецька Луганської області

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0vH8RJcXtCoKqMcmb...]]>