Сєвєродонецькі вчителі отримали сертифікати тренерів-педагогів

17-11-2023

З 30 жовтня по 03 листопада 2023 р. в Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти  пройшла підготовка тренерів-педагогів з підвищення кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти, які забезпечують реалізацію освітніх галузей Державного стандарту базової середньої освіти  (математичної) у першому (адаптаційному) циклі базової середньої освіти (5–6 класи) у 2023/2024 н. р.

Сертифікати отримали вчителі Сєвєродонецької міської ТГ: Богдан Т.В., вчитель Гімназії №18 міста Сєвєродонецька Луганської області, голова міського об'єднання вчителів математики, Косолапова Т.М., вчитель Гімназії №4 міста Сєвєродонецька Луганської області, Сап'янова О.О., вчитель Гімназії №5 міста Сєвєродонецька Луганської області, Чудопал О.О., вчитель Гімназії №6 міста Сєвєродонецька Луганської області, Литвиненко Л.Г., вчитель Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області.

Зазначимо, що ця підготовка тренерів-педагогів відбувається за всіма освітніми галузями відповідно до Державного стандарту базової середньої освіти.

Бажаємо педагогам плідної праці та наснаги в роботі.

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації