Сєвєродонецькі учні серед переможців конкурсу «Героїв пам’ятаємо імена»

01-11-2023

]]>Підбито підсумки щорічного обласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Героїв пам’ятаємо імена» серед дітей та молоді Луганської області. Сєвєродонецькі учні серед переможців.]]>

Відповідно до Положення про щорічний обласний конкурс пошуково-дослідницьких робіт «Героїв пам’ятаємо імена» серед дітей та молоді Луганської області (далі – Конкурс), з метою наслідування кращих прикладів мужності та звитяги захисників України  протягом вересня-жовтня 2023 року проведено І (міський) етап Конкурсу серед учнів закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади та забезпечено участь переможців у ІІ (обласному) етапі.

До участі, зокрема, долучились юні дослідники гімназій №№ 5, 7, 10, 11, 12, 15 міста Сєвєродонецька Луганської області.

Конкурс проводився за тематичним напрямом: «Захисники Вітчизни – учасники антитерористичної операції в Луганській та Донецькій областях, волонтери».

Ярослав Шулешов, Софія Чернишенко, учні 9 класу Гімназії № 11 міста Сєвєродонецька Луганської області, за роботу «Шлях від водія тролей-буса до воїна з безмежною любов'ю до України» (керівник Олександра Циганенко, педагог-організатор Гімназії № 11) стали Переможцями Конкурсу. Їх нагороджено Грамотою Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

Грамотами Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства нагороджено авторів кращих пошуково-дослідницьких  робіт:

за ІІ місце –  Лєбєдь Діану, ученицю 9 класу Гімназії № 15 міста Сєвєродонецька Луганської області, за роботу «Музикант». Історія українського лицаря сучасності» ( керівник Алла Кацімон, учитель історії Гімназії № 15);

за ІІІ місце – Фоменко Валерію, ученицю 8 класу Гімназії № 5 міста Сєвєродонецька Луганської області, за роботу «Молодий, сміливий, відчай-душний, справжній…» (керівник Тетяна Пяташ, учитель історії Гімназії № 5).

Вітаємо учнів, їхніх батьків, педагогів і бажаємо подальших успіхів!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1698837364/]]>