Сєвєродонецькі освітяни серед кращих

08-02-2021

Щороку педагоги міста Сєвєродонецька беруть активну участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року». Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.06.2020 № 777 у  2021 році конкурс відбувається у номінаціях«Керівник закладу освіти», «Математика», «Українська мова та література», «Трудове навчання».

У листопаді 2020 року відділом освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області було проведено І (зональний) тур конкурсу в номінаціях «Математика» і «Українська мова та література», в яких взяли участь педагоги Сєвєродонецька:Балабанова Дар’я Ігорівна, учитель математики середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12,  Дерев’янко Ольга Василівна, учитель математики середньої загальноосвітньої школи № 15 І-ІІІ ступенів, Ковальова Лілія Василівна, учитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1,  Волох Тетяна Олексіївна, учитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11. Крім вчителів Сєвєродонецька в І (зональному) турі брали участь педагогічні працівники Новоайдарського та Станично-Луганського районів  і міста Лисичанськ. Усі етапи зонального туру відбувалися в онлайн-режимі відповідно до законодавства України в частині запобігання поширенню на території країни гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Учасники демонстрували свою професійну майстерність у конкурсних випробовуваннях«Дистанційний урок», «Майстер-клас», «Тестування».

За підсумками зонального туру до ІІ (обласного) туру в номінації «Математика» вийшла Балабанова Дар’я Ігорівна. Наразі триває останній етап обласного туру цієї номінації, чекаємо на результати.

У номінації «Керівник закладу освіти» вже визначено переможців ІІ (обласного)туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021». Горобинська Ірина Вікторівна, директор середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 міста Сєвєродонецька Луганської області, здобула перемогу, набравши найбільшу кількість балів в усіх конкурсних випробовуваннях своєї номінації: «Освітній проєкт», «Управлінська задача», «Управлінський практикум», «Фасилітаційна сесія», «Тестування».

Щиро вітаємо Ірину Вікторівну та зичимо перемоги у фінальному  турі конкурсу!

Відділ освіти ВЦА м. Сєвєродонецьк