Сєвєродонецька учнівська молодь серед переможців Чемпіонату Луганської області з видів спортивного туризму

31-10-2023

]]>ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВИДІВ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ СЕРЕД ЮНАКІВ В ОНЛАЙН ФОРМАТІ.]]>

Протягом жовтня 2023 року були проведені І та ІІ етапи Чемпіонату Луганської області (ІІ етап Чемпіонату України) з видів спортивного туризму серед юнаків в онлайн-форматі. Організаторами Чемпіонату Луганської області з видів спортивного туризму виступили Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Змагання проходили в молодшій (2011 р.н. і молодші), середній (2010-2009 р.н.) та старшій (2008-2006 р.н.) вікових групах і в них взяли участь 365 учасників (198 – в змаганнях з пішохідного та 160 – з велосипедного туризму) з 10 територіальних громад Луганської області, а саме: з Кремінської, Лисичанської, Попаснянської, Рубіжанської, Сватівської, Сєвєродонецької, Гірської, Біловодської, Шульгинської, Нижньодуванської територіальних громад та Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

У І етапі Чемпіонату учнівська молодь змагалась з пішохідного туризму. Учасникам змагань треба було розв’язати різноманітні ситуації, які трапляються під час проходження дистанцій з пішохідного туризму, показати знання з правил проведення змагань і проведення спортивних туристських походів, теоретичні навички першої допомоги постраждалому, орієнтування на місцевості за допомогою карти та компасу.

За результатами змагань з пішохідного туризму переможцями Чемпіонату стали в старшій віковій групі

серед дівчат:

- Десятниченко Тетяна, вихованка Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства;

- Злобіна Катерина, вихованка Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді;

- Савостьянова Єлизавета, учениця Кремінського ліцею № 3;

- Верховод Денис, учень Кремінського ліцею № 2;

- Матвієнко Кирило, учень КУ «Комишуваський ліцей»;

в середній віковій групі

серед дівчат:

- Зєнцова Анастасія, вихованка Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді;

- Клименко Дар'я, учениця КУ «Комишуваський ліцей»;

- Вінокуров Андрій, учень Рубіжанської ЗШ № 3;

- Карпенко Максим, учень Рубіжанської ЗШ № 3;

- Слєпцов Павло, вихованець Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді;

в молодшій віковій групі

- Кучерешко Катерина, учениця Рубіжанської ЗШ № 3;

- Шутенко Олександра, вихованка Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства;

- Молчанова Дарʼя, вихованка КУ «Рубіжанський міський Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді»;

- Єрьоменко Архип, учень КУ «Комишуваський ліцей»;

- Колпак Віталій, учень КУ «Комишуваський ліцей»;

- Удовенко Даніїл, вихованець Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства;

- Лєонєнко Микола, учень Рубіжанської ЗШ № 3;

- Фоменко Владислав, вихованець Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді.

У ІІ етапі Чемпіонату учнівська молодь змагалась з велосипедного туризму.

Учасникам змагань треба було розв’язати різноманітні ситуації, які трапляються під час проходження маршрутів з велосипедного туризму, показати знання правил дорожнього руху, орієнтування на місцевості та прокладання маршрутів на карті, теоретичні навички першої допомоги постраждалому.

За результатами змагань з велосипедного туризму переможцями Чемпіонату стали:

в старшій віковій групі

- Павловська Анастасія, учениця Золотівського ліцею № 5;

- Горобець Ганна, учениця КУ «Комишуваський ліцей»;

- Матвієнко Кирило, учень КУ «Комишуваський ліцей»;

- Безлатний Данііл, учень Мирнодолинського ліцею;

в середній віковій групі

- Лозенко Варвара, учениця Нижньодуванського ліцею;

- Копиця Аріна, вихованка Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства;

- Грицаєнко Марія, учениця Гімназії № 14 м. Сєвєродонецька;

- Трощій Антон, учень Ліцею "Інітіум" м. Сєвєродонецька;

- Карлашев Кирило, учень Кремінського ліцею № 3;

- Волков Валерій, учень Ліцею «ЮВЕНЕС» м. Сєвєродонецька;

- Севаст'янов Іван, учень Ліцею «ЮВЕНЕС» м. Сєвєродонецька;

в молодшій віковій групі

- Колесніченко Варвара, учениця КУ «Комишуваський ліцей»;

- Шутенко Дарина, учениця КУ «Комишуваський ліцей»;

- Назарова Єлизавета, учениця Ліцею «Колегіум» м. Сєвєродонецька;

- Єрьоменко Архип, учень КУ «Комишуваський ліцей»;

- Колпак Віталій, учень КУ «Комишуваський ліцей»;

- Бардаков Артем, вихованець Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства;

- Кравцов Матвій, вихованець Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства;

- Бабич Роман, ученик Золотівського ліцею № 5;

- Мутсафа Давид, учень Гімназії № 11 м. Сєвєродонецька;

- Капран Вадим, учень Гімназії № 14 м. Сєвєродонецька.

Бажаємо юним туристам здоров’я та нових спортивних досягнень!

Джерело: ]]>Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації]]> - ]]>https://www.facebook.com/osvitaloda/posts/pfbid02qhXbRGUj8ww3erMZgpMrvY4...]]>