Сєвєродонецьк у лідерах рейтингу прозорості міст та областей України

17-03-2021

10 березня в ІА «Укрінформ» експерти Міжнародного центру перспективних досліджень оприлюднили результати рейтингу прозорості міст та областей України, лідерами якого стали міста Вінниця, Хмельницький і Сєвєродонецьк.

Загалом для складання рейтингу було враховано 67 показників прозорості, складовими яких є прозорість інформаційної політики, складання бюджету, державних закупівель, розпорядження майном, соціальних послуг, кадрової політики, професійної етики тощо.

Також експерти оцінили прозорість 50 найбільших міст України, проаналізувавши 77 параметрів прозорості кожної міської ради. Переможцем у Рейтингу прозорості міст стала Вінниця із показником 99 балів зі 100 можливих. Друге місце посів Хмельницький (97 балів), третє – Сєвєродонецьк (92 бали). До першої десятки увійшли також Дніпро, Київ, Бахмут, Тернопіль, Кам’янське, Кропивницький та Мукачево.

Захід відбувся межах ініціативи «Зміцнення демократичної стійкості ключових державних інституцій в Україні», яка здійснюється Міжнародним центром перспективних досліджень у партнерстві з Інститутом економічних та соціальних реформ у Словаччині (INEKO).

Ініціатива фінансово підтримується посольством США в Україні та спрямована на підвищення ефективності органів місцевого самоврядування, моніторингу бюджетів та відкритості місцевої влади.

Повний рейтинг доступний на порталі: ]]>http://local-governments.icps.com.ua/]]>

Фінансове управління Сєвєродонецької міської ВЦА

Средняя: 5 (3 оценок)