Сєвєродонецьк святкує День вишиванки!

17-05-2018

Сьогодні в Україні, як і у всьому світі відзначають День вишиванки.

Сєвєродонецька міська рада вітає усіх сєвєродончан, гостей міста та всю Україну з Днем вишиванки та долучається до цього прекрасного свята.

Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує нашу національну єдність.

Сьогодні, 17 травня в Сєвєродонецьку до Дня вишиванки в міському Палаці культури (проспект Хіміків, 28) з 16:00 по 19:00 годину проходитиме гала-концерт фестивалю творчості СМЦДЮТ «Сонячні барви».

Також, громадськість традиційно проводить «Ходу Вишиванок». Сьогодні, о 17:30, за ініціативи ГО «Жінки Луганщини», бажаючі збираються біля міського Палацу культури та в 18:00 вирушають по проспекту Центральному (парна сторона проспекту) до площі Перемоги.

Крім того, 18 травня, з 17:00 години в міському Палаці культури до Дня вишиванки пройдуть виставка і майстер-клас з вишивки любительського об’єднання «Червона ниточка», концертна програма від колективів філій КЗ «СМПК» клубів смт. Борівське та смт. Сиротине, а також вікторина «Вишиванка – скарб нашого народу».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю