Сєвєродонецьк спортивний – ЗНОВУ ПЕРЕМОГИ! (дайджест 03.03.2021)

03-03-2021

27 - 28 лютого в лісовому масиві м. Святогірськ проводився Зимовий чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування.

У змаганнях брали участь більш 130 спортсменів із міст Луганської (м. Сєвєродонецьк КДЮСШ 3; «Сєвєр» КДЮСШ 3) та Донецької областей: Слов’янськ, Дружківка, Краматорськ, Лиман, Маріуполь, Бахмут, Торецьк.

В перший день спортсмени змагалися на класичній дистанції у заданому напрямку. Найкращий результат у цей день показали:

І місце – Чуркіна Дар’я (Ж-14);

ІІІ місце – Якименко Міла (Ж-14), Коропова Вікторія (Ж-18), Горобинський Денис (Ч-14), Булгаков Олександр (Ч-16), Онопко Данило (Ч-21).

28 лютого відбувалися змагання на середній дистанції. Найкращий результат у цей день показали:

ІІ місце – Перченко Марія (Ж-12), Чуркіна Дар’я (Ж-14), Колмичек Дар’я (Ж-18);

ІІІ місце – Пилипенко Юлія (Ж-14), Онопко Данило (Ч-21).

Упродовж чемпіонату команда КДЮСШ 3 м. Сєвєродонецьк завоювала: 3 золотих, 5 срібних та 6 бронзових медалей!

*   *   *

24-25 лютого в місті Харків відбувся 1 етап серії турнірів з дзюдо «Дитяча Ліга » серед юнаків 2009 -2010 р.н .

На змагання прибули понад 350-ти спортсменів з Харківської, Луганської та Донецької областей.

Вихованець КДЮСШ1 Матвій Величко представляв Сєвєродонецьк на цьому турнірі в ваговій категорії +50.

Серед 32 чоловік в цій ваговій категорії Матвій вЕЛИЧКО виборов золото посівши перше місце!

*   *   *

1 березня року на базі КДЮСШ 3 «Олімп» пройшов ІV тур Чемпіонату Луганської області з футзалу серед команд-юнаків 2008-2009 року народження.

Вихованці КДЮСШ 2 міста Сєвєродонецьк зустрілись з командою юнаків ДЮСШ міста Лисичанськ.

Фантастичний за напруженням матч завершився результатом рахунком 3:3.

Від сєвєродонецької команди голи забили: Ярослав Задорожній, Іван Сімбірьов, Дмитро Гавриленко.

Таким чином, команда КДЮСШ 2 увійшла до фіналу Чемпіонату Луганської області з футзалу серед юнаків 2008-2009 р.н., який відбудеться 06-07 березня 2021 року.

*   *   *

26-28 лютого у місті Бровари пройшов Кубок України з плавання в ластах, серед дорослих.

У змаганнях взяли участь 10 вихованців  ДЮСШ ВВС «САДКО».

Протягом триденної боротьби наші спортсмени здобули 2 золоті, 5 срібних та 5 бронзових медалей. Високі результати показали МСУ Хрипунова Тетяна та МСУМК Рєзнік Валентина, вони зібрали комплект медалей, на рахунку кожної 1 золота, 1 срібна та 1 бронзова нагорода, МСУМК Володимир Сущенко  завоював 3 срібних та 2 бронзові медалі.

В естафетному плаванні 4 по 100м, жіноча команда в составі МСУ Бесчастної Серафими, КМСУ Прядко Дарини, МСУ Шуліки Ксенії та МСУМК Рєзнік Валентини зайняла 4 місце, чоловіча команда на цій же дистанції в змішаному составі МСУМК Володимира Сущенко, МСУ Шведова Єгора та двох спортсмені з Харківської області здобули  бронзову нагороду.

В змішаній естафеті 4 по 50м,  в составі МСУМК Володимира Сущенко, МСУ Шведова Єгора, МСУ Бесчастної Серафими та МСУМК Рєзнік Валентини команда посіла 4 місце.

Слід відзначити КМСУ Шепель Альону, вона вперше виконала норматив Майстра спорту України на дистанції 50м пірнання, її результат 18 секунд 50 сотих. Також слід відмітити успішний виступ наймолодшої спортсменка команди КМСУ Ляпки Маргарити.

Підготували спортсменів тренера ДЮСШ ВВС «САДКО» Золотов Олександр Юрійович, Полчанова Тетяна Анатоліївна та Лєвін Денис Ігорович.

На черзі перший етап Кубку світу, який відбудеться у Італії наприкінці березня та чемпіонат України серед юнаків (м. Харков) на який готується молодший состав збірної Луганської області.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів-вихователів з високими досягненнями!