Сєвєродонецьк розширює участь у проєкті «Міста та громади, вільні від домашнього насильства»

24-11-2021

22-23 листопада заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Верховська прийняла участь в навчально-ознайомчому візиті представників міст громад, які входять до проєкту «Міста та громади, вільні від домашнього насильства» Фонду Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine.

Зустріч із представниками влади у громадах відбулася у Київському міському Центрі гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.

Спікерами виступили керівник проєкту UNFPA Костянтин Бойчук, експерт UNFPA Сергій Велигодський та муніципальний консультант UNFPA Олексій Гелюх.

Учасники заходу поділились досвідом з розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насильству.

Тетяна Верховська ознайомила присутніх з особливостями та специфікою роботи щодо запобігання та протидії домашньому насильству в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді.

А представники Києва розповіли про алгоритм відкриття та функціонування Притулку кризового реагування для жертв домашнього насильства, роботи цілодобової Служби «Телефону довіри» та власним досвідом участі у написанні міської цільової Програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки».

Слід зазначити, що захід відбувся напередодні Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок, якому приурочена акція «16 днів проти насильства». Вона починається 25 листопада - Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок, і триватиме до 10 грудня - Дня прав людини. Кампанія консолідує людей та організації в усьому світі та закликає до запобігання та викорінення насильства щодо жінок та дівчат. Сєвєродонецьк також приєднався до акції.

Про проходження та умови акції у Сєвєродонецькій міській територіальній громаді можливо ознайомитися в матеріалі «УВАГА!!! Маніфест проти домашнього насильства» за посиланням https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/uvaga-manifest-proti-domashnogo-nasilstva_24-11-2021

Проєкт реалізується за сприяння

Средняя: 5 (2 оценок)