Сєвєродонецьк посилює протиепідемічні заходи

13-11-2020

У п’ятницю, 13 листопада, під головуванням керівника ВЦА міста Сєвєродонецьк Олександра Стрюка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У зв’язку зі збільшенням хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 на території міста Сєвєродонецьк – упродовж 12.11.2020 захворіло 36 осіб (!), на виконання постанови КМУ №641 від 22.07.2020 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території України із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та сьогоднішніх змін до неї (Постанова КМУ від 13.11.2020 №1100), а також протоколу регіональної комісії з питань ТЕБ і НС від 13.11.2020р. №52, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території міста Сєвєродонецьк, комісією прийнято низку рішень.

Так, на території міста Сєвєродонецьк запроваджуються обмеження, передбачені пунктом 10 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 (із змінами). Відповідно до пункту 15 Постанови, додатково до обмежень, передбачених пунктом 10 в період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України з 14 листопада 2020р. до 30 листопада 2020р. забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос, а також у торговельно-розважальних центрах та в інших закладах розважальної діяльності.

Забороняється приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів та діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

Також забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, за виключенням:

- торгівлі продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами;

- провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування, миття з застосуванням дезінфікуючих засобів та ремонту транспортних засобів;

- торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень.

Крім того, посилюється контроль за дотриманням громадянами, підприємствами, установами та організаціями (всіх форм власності) санітарного законодавства та протиепідемічних заходів у громадському транспорті, місцях громадського харчування в умовах карантину.

Просимо з розумінням поставитися до посилення протиепідемічних заходів, бо від їх виконання залежить Ваше здоров’я та життя, Ваших близьких, а також оточуючих!