Сєвєродонецьк - лідер серед міст Луганської області по соціально-економічному розвитку

08-07-2019

АНАЛІТИЧНИЙ ОГЛЯД РЕЗУЛЬТАТІВ ОЦІНКИ ДІЯЛЬНОСТІ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗА СІЧЕНЬ-БЕРЕЗЕНЬ 2019 РОКУ

Луганською облдержадміністрацією була проведена оцінка результатів діяльності райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення Луганської області за січень-березень 2019 року.

Оцінку здійснено за 17 показниками, що характеризують ситуацію за 5 напрямами в різних сферах соціально-економічного розвитку територій (економічна ефективність; фінансова самодостатність; ефективність ринку праці, соціальний захист та безпека; розвиток інфраструктури та якість довкілля; відновлювана енергетика та енергоефективність).

За підсумками роботи за січень-березень 2019 року Сєвєродонецька міська рада  є лідером серед міських рад міст обласного значення та райдержадміністрацій.

Також Сєвєродонецька міська рада займає лідируючі позиції у будівельній діяльності (обсяг виконаних будівельних робіт у розрахунку на одну особу населення склав 231,3 грн.).

За напрямом «Фінансова самодостатність»  м.Сєвєродонецьк теж є лідером серед міст обласного значення. Місцевий бюджет м.Сєвєродонецька показав позитивну динаміку. Темп зростання доходів місцевого бюджету до аналогічного періоду минулого року склав 116,9 %.  Доходи місцевого бюджету у розрахунку на одну особу населення за 3 місяці 2019 року склали 1,680 тис. грн.

Сєвєродонецьк займає перше місце серед міст обласного значення за напрямом «Ефективність ринку праці» за показником «Середньомісячна заробітна плата» зі значенням 8597 грн. (110,6 % до середнього рівня по регіону).

За результатами проведеної оцінки  за напрямом «Розвиток інфраструктури» Сєвєродонецька міська рада  займає лідируючі позиції серед міст обласного значення  за темпом зростання обсягу прийнятого в експлуатацію житла. Будівництво житла відбувалось індивідуальними забудовниками. Обсяг прийнятого в експлуатацію житла у розрахунку на 10 тис. осіб населення склав 118,6 м2.