Сєвєродонецьк долучився до акції #WhiteCard («Біла картка»)

10-04-2019

З 03 по 07 квітня 2019 року вихованці КДЮСШ 2 та СДЮСТШ ВВС «Садко» відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради долучились до всесвітньої акції #WhiteCard («Біла картка»).

Акція проводиться в рамках Міжнародного дня спорту заради розвитку і миру за ініціативи Міжнародного Олімпійського Комітету та за підтримки Організації Об’єднаних Націй щоб нагадати, що спорт є універсальною мовою, яка спонукає до миру, порозуміння та взаємоповаги між людьми.

Підняття «Білої картки» символізує позитивну силу спорту і означає справедливе ставлення та надання рівних можливостей усім, хто бажає долучитись до здорового способу життя, а також мир, нейтральність і зобов’язання діяти спільно заради кращого світу.

Лозунг акції: «Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність — запорука загального процвітання й добробуту!»

Слід зазначити, що Генеральна Асамблея ООН ще у 2013 року прийняла резолюцію, в якій проголосила 6 квітня — Міжнародним днем спорту, бо порт є одним з інструментів освітньо-виховного процесу, залучення до здорового способу життя, фізичної та інтелектуальної активності, запорукою загального процвітання і благополуччя.