Ви тут:

Сєвєродончанкам подарували мюзикл «Візерунки кохання»

04-03-2021
Категорія: 

4 березня на честь Міжнародного жіночого дня в Сєвєродонецькому міському Палаці культури для представниць чарівної та прекрасної частини людства було подаровано мюзикл «Візерунки кохання».

На святковий захід завітав перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Ігор Робочий, який звернувся до присутніх жінок: «Вітаю вас від чоловіків військово-цивільної адміністрації з Міжнародним жіночим днем 8 березня! Перш за все бажаю миру, до якого ми всі так прагнемо! Також бажаю кохання, щастя та сімейного благополуччя! Та найголовніше – бажаю здоров’я! Нехай закінчуються всі карантини та збільшується кількість радісних днів. Зі святом вас!»

Мюзикл проходив у формі телевізійного шоу, під час якого ведучі «Телеканалу «Візерунки кохання» Катерина і Дмитро (Катерина Осіпченко та Дмитро Цвітний) в онлайн-режимі висвітлювали «захоплення» Сєвєродонецька жінками.

Під час дійства для сєвєродончанок та гостей міста були представлені найновіші та найкращі номери: "Зірка Інстаграму" (соло-вокал Дар’я Носаль, хореографія - старша і середня група ЗАЕТ "Талісман"), "Ми зробимо це" (НАБТ "Евріка"), акробатичний формейшен "Вперед" (студія акробатичного рок-н-ролу "Мега"), вокально-театральна композиція "МУР-Амур" (соло-вокал:Тетяна Жарова і театр ляльок "Оле -Лукойє"), "Дюймовочка і Принц Ельфів" - "Тарантела"  (скрипка – Микола Посошко,  молодша група ЗАЕТ "Талісман"), «На крилах кохання» (соло-вокал Ася Снітко).

Яскравим  сюрпризом для глядачів мюзиклу стала театралізована замальовка "ВЕЛИКА ІСТОРІЯ КОХАННЯ. РОКСОЛАНА і СУЛТАН СУЛЕЙМАН" - у виконанні акторів театру юного глядача, Дар’ї Носаль та ЗАЕТ «Талісман». Адже, Жінка і любов… У різні часи, епохи, на всіх континентах яскраво палало чудове і безмежне почуття, яке сяяло, вирувало, надихало. Величні Жінки українки - Величні почуття!

Світлі та трагічні емоції любові занурили винуватиць свята у океан творчого імпульсу через асоціації фрагментів кінофільмів «Людина Амфібія» та «Пурпурні вітрила» і майстерного виконання концертних номерів: "Шторм"- у виконанні Дар’ї Шуліки (скрипка), та колективу сучасної хореографії "ДКданс". Олександр Хацков виконав пісню «Show must go on» з репертуару Фреді Меркюрі (гурт "Queen"), НАЕП "Луч"- на італійській та українській мові – пісню "ФЕЛІЧІТА"("Щастя моє"), хореографічний колектив "ДКданс" – композиції "Повітря кохання" та «Соло-Саксофон». Руслан Пржегарлинський подарував жінкам пісню з репертуару Олега Вінника «Як жити без тебе». Соло-вокал Олени Нежибовської  і енергійний хореографічний колектив "Зоряни" (пісня "SANNY", з репертуару гурту "БОНІ М") яскравим вибухом емоцій вразили глядача!

На завершення мюзиклу вокалістка Ася Снітко потужно виконала пісню «Freedom», модельне Агенство «Nika Models» влаштувало вишуканий показ мод «Весняне дефіле», а фінальним яскравим акордом святкового концерту стало виконання солістами-вокалістами концерту (Анастасія Колесник, Олена Нежибовська, Дар’я Носаль) пісні "Hash-hash" ("Бути разом") за хореографічною підтримкою НАЕП "ЕВРІКА","ДКданс" та "Зоряни".

Як зазначають глядачі, влаштувавши гучні овації, мюзикл «Візерунки кохання» видався надзвичайно яскравим, гарним та святковим, за що і висловлюють щирі подяки талановитим сєвєродонецьким артистам та організаторам дійства.

У вестибюлі Палацу культури проходила експозиція майстринь.  

Зі святом, наші любі!  

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)
806
0