Сєвєродончан відзначили напередодні Дня фізичної культури та спорту в Луганській обласній військовій адміністрації

08-09-2023

В Луганській обласній військовій адміністрації напередодні Дня фізичної культури та спорту в Україні директору ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк]]> Едуарду Чеботарьову та тренеру-викладачу зі скелелазіння Юлії Радіоновій вручили обласні відзнаки за сумлінну працю і розвиток спорту.

Напередодні Дня фізичної культури та спорту вручили обласні відзнаки найкращим вчителям, тренерам та спортсменам Луганської області.

Серед нагороджених і представники Сєвєродонецької міської територіальної громади - директору ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]> Едуарду Чеботарьову вручили Почесну відзнаку "За розвиток регіону", а тренеру-викладачу зі скелелазіння Юлії Радіоновій - Лист подяки за особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту області, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, відданість справі та з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні.

"Це не просто формальність, - а вдячність за їх буденну роботу та ефективність.

30 медалей на 25 міжнародних змаганнях та 161 - на всеукраїнських!

Луганські спортсмени досягають високих результатів та відстоюють престиж не лише свого регіону, а й усієї країни.

На 24 Дефлімпійських іграх збірна України, у складі якої три спортсмени – луганчани, посіла перше загальнокомандне місце.

75 спортсменів з Луганської області входять до збірних команд України з різних видів спорту.

Адже не дивлячись на військові дії, майже повну окупацію регіону та вимушене переміщення - обласні комунальні заклади спорту та фізичної культури відновили роботу, де кожен спортсмен має змогу продовжити кропітку роботу готуючись до найпрестижніших світових змагань", - ]]>зазначають]]> в Луганській обласній військовій адміністрації.

Вітаємо директора ]]>КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк]]> Едуарда Чеботарьова та тренера-викладача зі скелелазіння Юлію Радіонову з високою оцінкою їхньої роботи, а також всіх, хто причетний до фізичної культури і спорту з прийдешнім святом!