Штаб з підготовки до зими: початок опалювального сезону заплановано на 1 листопада

24-10-2018

24 жовтня відбулось чергове засідання Штабу з контролю за ходом виконання заходів з підготовки житлового фонду та об’єктів соцкультпобуту та інженерних комунікацій міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років під головуванням заступника міського голови Володимира Прядки.

Голова штабу Володимир Прядка узгодив з теплопостачальними підприємствами міста початок опалювального сезону на 1 листопада: «Буде підготовлено розпорядження міського голови. Всім керівникам 31 жовтня бути на місцях та готувати підприємства до запуску».

На цьому засіданні були присутні представники Держпродспоживслужби, Держенергонагляду, керівники ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ», КП «СТКЕ», КП «ЄАДС», КПЖ «Світанок», представники відділів освіти, культури, управління охорони здоров’я, керівники деяких ОСББ та інші.

Заслухано керівників підприємств та організацій про стан підготовки підпорядкованих об’єктів до зимового періоду. Так, і ДП «Сєвєродонецька «ТЕЦ», і КП «СТКЕ», а також КП «ЄАДС» згідно з графіком проводять роботи з циркуляції: йде заповнення внутрішньобудинкових мереж у районах міста.

Заступник міського голови Володимир Прядка підкреслив, що після засідання штабу керівництво міста відвідає Сєвєродонецьку «ТЕЦ».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради