Щодо уточнення переліку підстав для допуску в район проведення операції об’єднаних сил

11-07-2018

З метою нормалізації життєдіяльності населення в районі проведення операції об’єднаних сил, відповідно до наказу Командувача об’єднаних сил № 186 внесені зміни до Інструкції про порядок перебування в районі здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, осіб не залучених та військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб, які залучаються до проведення таких заходів, затвердженої наказом Командувача об’єднаних сил від 26.04.2018 № 26, стосовно уточнення підстав для допуску до району бойових дій, району забороненого доступу осіб не залучених до заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (далі - не залучених осіб).
Відповідно до внесених змін однією з підстав для допуску до району бойових дій, району забороненого доступу не залучених осіб є здійснення фізичними або юридичними особами регулярних або не регулярних пасажирських перевезень за визначеними маршрутами загального користування.

Начальник штабу  - перший заступник

Командувача об`єднаних сил генерал-майор