Ще одній сім’ї сєвєродончан, в яких народилась двійня, вручили Сертифікат на отримання матеріальної допомоги у сумі 10 000 гривень

19-09-2019

Завдяки ініціативі депутатської групи «Сєвєродончани» у Сєвєродонецьку започатковано добру традицію – допомагати сім’ям, в яких народилася двійня, трійня або більше дітей. Сьогодні ця традиція мала продовження.

19 вересня у  рамках реалізації міської програми «Турбота» на 2019 рік, що прийнята депутатами міської ради з метою підтримки сімей, в яких народилися двійні, трійні або більше дітей, заступник міського голови Ірина Степаненко вручила сертифікат на отримання матеріальної допомоги у сумі 10 000 гривень родині Науменків. В якій зовсім недавно народилась двійня. Це – чергова сім’я, яка отримала такий подарунок від міської ради. Нещодавно такі сертифікати вже отримали чотири багатодітних родини.

Заступник міського голови Ірина Степаненко привітала батьків з народженням чудових крихіток: «Від міської ради, керівництва міста, депутатської групи «Сєвєродончани» бажаємо вам всього найкращого та в рамках програми «Турбота» вручаємо сертифікат на 10 тисяч гривень для ваших діточок, щоб їм було добре. Бажаємо вашій родині, щоб ви всі були дружніми, любили один одного, берегли своїх крихіток, щоб вони росли здоровими та радували вас!»

***Одноразова матеріальна допомога надається за рахунок коштів міського бюджету сім’ям, які зареєстровані та проживають у місті Сєвєродонецьку та селищах, які входять до складу Сєвєродонецької міської ради, при народженні двійні, трійні або більшої кількості дітей, в розмірі 10 000 гривень на сім’ю, в межах витрат, передбачених на ці цілі «Комплексною міською цільовою програмою «Турбота» на 2019 рік». Виплата грошових коштів здійснюється Управлінням праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради, яке є головним розпорядником таких коштів, шляхом перерахування коштів на особовий рахунок одного з батьків-заявників через установу банку за їх вибором.

Средняя: 5 (2 оценок)