Ви тут:

Ще одна нагода привернути увагу

04-12-2018
Категорія: 

Третього грудня Сєвєродонецьке міське товариство інвалідів «Надія» відзначало Міжнародний день людей з інвалідністю.

Голова товариства Валентина Іванівна Злиднєва нагадала присутнім, що це не свято, а нагода привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентувати на перевагах, які отримує суспільство від участі цих людей у його різнобічному житті.

І все ж вітання того дня були: від представників обласної та міської влади, від голови обласної організації осіб з інвалідністю Наталії Іванівни Гордєєвої та інших давніх друзів товариства.

Заступник міського голови Володимир Прядка передав вітання від міського голови Валентина Казакова, побажав всім щастя і міцного здоров’я та зазначив, що багатьом здоровим не зайве повчитися сприйняттю життя, ставленню до оточуючих, до міста, родини і майбуття у тих, хто входить до товариства «Надія». Також Володимир Прядка пообіцяв всіляке сприяння товариству і вручив грамоти та подарунки від міської ради.

Доброго настрою присутнім у залі того дня додали майстерні виступи колективів міського Центру дитячої та юнацької творчості.

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
413
0