Розпочинається капітальний ремонт міських доріг

20-03-2019

20 березня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук провів робочу нараду з капітального ремонту доріг проспектів Гвардійського, Хіміків та Космонавтів, з яких вже відбулися відкриті торги в системі Прозорро. Тендерним комітетом визнана пропозиція ТОВ «Данко» найбільш економічно вигідною та такою, що відповідає вимогам, встановленим в тендерній документації на виконання робіт.

Тож в.о. міського голови Вячеславом Ткачуком було надано завдання з початку квітня розпочати капітальні ремонти доріг.

Капітальний ремонт автошляхів буде проводитися:

- по пр-ту Гвардійському – парна сторона від підприємства Оргхім до перехрестя з вул. Курчатова;

- по пр-ту Космонавтів – перша ділянка від Природоохоронної прокуратури до вул. Гагаріна, друга ділянка від Свято-Христо-Різдвяного кафедрального собору до вул. Вілєсова;

- по пр.-ту Хіміків - це ділянка по непарній стороні від вул. Донецька до вул. Менделєєва; біля Центрального ринку – окремими ділянками.

В.о. міського голови звернув увагу підрядника на те, що відділом капітального будівництва міськради буде здійснюватися контроль усіх етапів ремонтних робіт з оформленням відповідних актів.

Крім того, було обговорено порядок та ділянки, які підлягають першочерговому ремонту доріг по вул. Богдана Ліщини (від «Околиці» до храмового комплексу «Лісова Дача»), по вул. Вілєсова (від вул. Курчатова до СШ №8) та вул. Науки. В квітні по гарантійним зобов'язанням роботи будуть виконані також на перехресті вул. Вілєсова та пр.-т Космонавтів (район «Шалє»).

Уточнені об’єми робіт щодо установки бордюрного каменю з обох боків проспекту Гвардійський (від Оргхіму до перехрестя вул. Курчатова – пр.-т Гвардійський). Адже це необхідно для цілісності структури дороги та запобігає розповзанню кромки асфальтобетонного покриття на шляхах з інтенсивним рухом автотранспорту у місті.

«Хочу щоб ви зрозуміли головне – ці роботи повинні бути якісно виконані до Дня міста», - підкреслив в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.