Розглянуті питання комісії з безпеки дорожнього руху

18-05-2020

15 квітня під головування першого заступника міського голови Олега Кузьмінова проведено чергове засідання комісії з безпеки дорожнього руху. Членами комісії розглянуто близько 20 питань, які надійшли від депутатів Сєвєродонецької міської ради, мешканців міста, керівників правоохоронних органів і комунальних підприємств, підприємців.

Так, розглянувши звернення депутата Сєвєродонецької міської ради Олени Буткової щодо встановлення огорожі, яка обмежує рух автотранспорту на тротуарі біля житлового будинку № 5а по пр.Гвардійському, за дорученням комісії управління житлово-комунального господарства міськради за даною адресою встановило бетоні півсфери.

На депутатське звернення Сергія Куниці щодо скарг мешканців кварталу №31 також відреаговано позитивно – надано доручення КП «СКС» запланувати встановлення дорожніх знаків 5.31. «Житлова зона» на в’їздах та 5.32. «Кінець житлової зони» на виїздах з кварталу та по вул. Менделєєва встановити знак 5.5 «Дорога з одностороннім рухом».

Комісією вирішене і депутатське звернення Сергія Войтенка – надане доручення КП «СКС» встановити дорожній знак «Зупинка автобуса» у с.Воєводівка, а відділу капітального будівництва міської ради - нанести біля неї дорожню розмітку «Пішохідний перехід».

Розглянувши службову записку начальника УЖКГ міської ради Антона Ковалевського щодо ліквідації несанкціонованого проїзду та встановлення огорожі по вул. Автомобільній, 7, комісія прийняла рішення доручити КП «СКС» запланувати встановлення бетонних блоків на даній ділянці вулиці, а відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста і відділу торгівлі та з захисту прав споживачів доручити перевірку благоустрою прилеглої території та надання припису щодо облаштування під’їзду прилеглих торгівельних об’єктів. Позитивно вирішене питання і щодо встановлення дорожнього знаку який відповідає вимогам ДСТУ 4100:2014 4.2 «Рух праворуч» на перехресті проспекту Хіміків та шосе Будівельників - міська комісія доручила КП «СКС» запланувати встановлення вказаних дорожніх знаків.

Вирішено оновити дорожню розмітку по пр. Хіміків 27 (р-н Центрального ринку); встановити дорожній знак 5.35.1 «Пішохідний перехід» і оновити горизонтальну дорожню розмітку 1.14.1.на перехресті пр. Хіміків та пр. Центральний і дорожній знак 3.21 «В’їзд заборонено» та горизонтальну дорожню розмітку 1.14.2. Також прийняте рішення оновити дорожній знак 3.21 «В’їзд заборонено», горизонтальну дорожню розмітку 1.14.1. і 1.12.2.на перехресті пр. Хіміків - вул.Б.Ліщини та на перехресті вул. Новікова – пр. Центральний - горизонтальної дорожньої розмітки 1.14.2. Питанням встановлення дорожніх знаків буде займатися КП «СКС», а нанесенням дорожньої розмітки відділ капбудівництва міськради.

На звернення підприємців комісією узгоджена розробка проектів організації дорожнього руху на існуючих парковках перед будівлями супермаркетів зі сторони пр. Гвардійського, 44 - вул. Курчатова, 10 та пр. Космонавтів, 11 - вул. Маяковського, 15.

Комісією вирішено доручити КП «СКС» запланувати встановлення дорожніх знаків 3.1. «Рух заборонено», 5.33. та «Пішохідна зона» з боку вул. Танкістів. Погоджене і питання облаштування перехресть міста додатковими дорожніми знаками «Зелена стрілка».

Відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста надане доручення щодо перевірки законності діяльності пункту прийому вторинної сировини (вул. Курчатова, 17).

Облаштування світлофорними об’єктами перехресть вул. Сметаніна зі сторони вулиць Єгорова та Богдана Ліщини; облаштування паркувального карману на ділянці пр. Хіміків від магазину «АТБ» до перехрестя із вул. Єгорова; ремонту тротуару від вул. Гагаріна до пр. Гвардійський з метою підготовки проектних робіт вирішено доручити розглянути відділу капітального будівництва.

Щодо встановлення дорожніх знаків 3.1 «Рух заборонено», 5.33 «Пішохідна зона», відновлення паркану та встановлення бетонних півсфер по периметру паркової зони озера Паркове комісією вирішено наступним чином:

- УЖКГ міської ради та КП «СКС» запланувати встановлення вказаних дорожніх знаків та засобів що перешкоджають проїзду транспорту у паркову зону;

- надіслати лист до УПП у Луганській області щодо орієнтування патрулів до вказаних заходів та сприяння у контролі недопущення заїзду транспорту у паркову зону;

- ВКБ міської ради запланувати проектні роботи щодо схеми організації дорожнього руху у парковій зоні;

- сектору транспорту та зв’язку департаменту економіки міськради узгодити із УПП у Луганській області схеми організації дорожнього руху у парковій зоні.

Інші питання погоджено розглянути на виїзних засіданнях комісії.

Питання щодо капітального ремонту місць паркування в районі Свято-Христо-Різдвяний Кафедральний Собор (пр. Космонавтів, 23); створення служби організації дорожнього руху; порушення тиші магазином «Велика Кишеня», а саме гул від роботи машин – рефрижераторів в вечірній та нічний час; обрізки дерев; вуличного освітлення; облаштування доріг, прилеглих до навчальних закладів, засобами примусового гальмування залишаються на контролі комісії.