Робота з контролю за дотриманням протиепідемічних вимог в умовах карантину триває

03-12-2021

Моніторингові перевірки з контролю за дотриманням протиепідемічних вимог в умовах карантину тривають. Співробітниками відділу торгівлі та з захисту прав споживачів  управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської ВЦА спільно зі співробітниками Сєвєродонецького управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області та Сєвєродонецького районного Управління поліції ГУНП  в Луганській області за два тижні в період з 22.11.2021 по 03.12.2021 було проведено моніторингові перевірки 77 об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення. Співробітниками Сєвєродонецького районного Управління поліції ГУНП  в Луганській області складено 4 протоколи за ст.  44-3 КУпАП України «Порушення правил щодо карантину людей». Робота у даному напрямку буде здійснюватись і в подальшому.

Відділ торгівлі та з захисту прав споживачів  управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської ВЦА