ReBuild Ukraine: «Марафон громад» в рамках міжнародної виставки-конференції

14-11-2023

У рамках міжнародної виставки-конференції ReBuild Ukraine у Варшаві, Республіка Польща, триває дводенний «Марафон громад», де учасники презентують свої проєкти відбудови.

Привітала учасників заходу керівник проєкту ReBuild Ukraine Олена Кононенко.

Презентував стратегічні для області інвестиційні проєкти перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Олексій Смирнов, який очолює офіційну делегацію від Луганщини.

«До повномасштабного вторгнення на Луганщині здійснювали свою діяльність близько 500 промислових підприємств та 1 100 агропромислових формувань. Аграрна інфраструктура області налічувала 20 елеваторів. Зовнішньоторговельні операції здійснювались з 86 країнами світу», – наголосив він.

]]>Перш за все, на загал було висунуто пропозицію відновлення життєвоважливого для всього регіону об’єкту – Попаснянського водоканалу]]>.

Також представлені ще 34 проекти від шести громад області – Сєвєродонецької, Лисичанської, Рубіжанської, Попаснянської, Кремінської та Гірської.

Ці громади найбільше постраждали від ворожих обстрілів та бомбардувань. Із загальної кількості пошкоджених об’єктів регіону на долю цих населених пунктів припадає 90%.

Сєвєродонецька громада у дводенному Марафоні презентувала інвестиційний проєкт - «Нова енергія» - будівництво сучасного сміттєспалювального заводу орієнтовною вартістю 90 млн дол. США. Цей та решта проєктів щодо відбудови після деокупації - «Відновлення систем теплопостачання» - вартістю 30 млн дол. США та проєкт «Нові каналізаційно-очисні споруди» - передбачено будівництво очисних споруд потужністю 8000 кубометрів на добу - та інші - Сєвєродонецькою МТГ також презентовано зацікавленим сторонам.

За матеріалом ЛОДА: ]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/rebuild_ukraine_luganshchina_doluchaie...]]>