Радість маленьких сєвєродончан – це і є щастя

16-08-2019

15 серпня у дворі будинку 81 на Гвардійському проспекті з'явився новий дитячий майданчик.

Свято відкриття для дітей та їх батьків влаштували представники депутатської групи «Сєвєродончани» - її керівник Ігор Бутков і депутат міської ради Олена Буткова.

Маленькі сєвєродончани випробовували майданчик з радісним вереском і з задоволенням брали участь в ігровій програмі, яку їм підготували колективи міського Палаци культури. Малюки співали, танцювали, брали участь у конкурсах і отримували за все це подарунки. Музика та дитячі усмішки не могли залишити байдужим ані батьків, ані гостей свята.

Зі словами привітання до мешканців звернулися Ігор і Олена Буткови.

Олена Буткова зазначила, що увага депутатської групи «Сєвєродончани» спрямована у тому числі на благоустрій місць відпочинку: «Ми раді, що ваш квартал стає красивішим. Ми стараємось. Робимо дороги, зовнішнє освітлення, встановлюємо лавочки. Сподіваюся, що цей майданчик стане ще одним місцем сімейного відпочинку. Звертайтеся до нас з будь-якими проханнями і питаннями. Найголовніше для нас - це радість і щастя всіх сєвєродончан».

«4 роки тому ви висловили нам велику довіру, коли обрали нас депутатами. Ми працюємо для вас, зустрічаємося з вами, знаємо ваші проблеми і готові вам допомагати», - сказав Ігор Миколайович.

Треба зазначити, що цей дитячий майданчик не останній. За словами Олени Буткової, до кінця року заплановано відкриття ще п’яти таких майданчиків.

Відеоматеріал запрошуємо подивитися на ]]>yuotube-каналі Сєвєродонецької міської ради. ]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере